סקירת Stellar Data Recovery 2024: יתרונות, חסרונות & מחירון

Avatar photo
נכתב על ידи
אושר על ידי
44

stellar data recovery review תוכנת Stellar Data Recovery הפכה לאחת התוכנות לשחזור נתונים שקיבלה הכי הרבה אזכורים ברשת. עם זאת, שמנו לב שמאמרים רבים שמציינים את האפליקציה, מתוך רצון לתמציתיות, פספסו פרטים קריטיים או ניתוחים שיכלו לסייע באופן משמעותי למשתמשים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור צרכיהם האישיים.

אז, יצרנו את הסקירה הכי מקיפה, עשירה בערך וקלה להבנה של Stellar Data Recovery (גרסאות למק ולווינדוס) בשנת 2024. הכיסוי שלנו כולל הדגמה של האפליקציה, תוצאות שחזור מהחיים האמיתיים, ועוד הרבה. קראו המשך!

סקירה קצרה על Stellar Data Recovery ל-Mac ו-Windows

נתחיל בסקירה קצרה של אפליקציית Stellar Data Recovery. בסעיף זה, נעבור מהר על התכונות החשובות ביותר של הכלי, כמו דרישותיו, יתרונות וחסרונות, ומחיר. התוכן הזה אמור להציג בפניך את הגורמים המרכזיים שעשויים להשפיע באופן משמעותי על החלטתך להשתמש בכלי ולספק הקשר שימושי עבור שאר המאמר.

דרישות מערכת:

 • 4 ג'יגה-בייט זיכרון RAM
 • 250 מגה-בייט שטח דיסק פנוי
 • Windows 7, 8, 10, ו-11
 • MacOS Catalina 10.12 עד macOS Sonoma 14 (64-ביט)

Pros

 • ממשק פשוט ונגיש
 • מספר תצוגות שימושיות לקבצים שנמצאו
 • צוות תמיכה נענה
 • ערכת תכונות טובה, כולל S.M.A.R.T., יצירת גיבויים ושיבוט דיסק
 • יכולת להוסיף חתימות קבצים מותאמות אישית
 • תיקון וידאו ותמונה (רק ברישיונות דרגה 3 או "פרימיום")
Cons
 • הסריקה והשחזור לוקחים יותר זמן לעומת אפליקציות אחרות
 • לא עבד עם USB עם מערכת קבצים פגומה ואינו יכול לסרוק דיסקים ללא מערכת קבצים
 • התצוגה המקדימה איטית ועובדת רק לסוגי קבצים מוגבלים (ורק עד גודל של 100 מגה-בייט)
 • מזהה פחות חתימות קבצים בהשוואה לאפליקציות אחרות
 • לא מיידע משתמשים על תקלות בסקטורים; אי התמודדות עם סקטורים פגומים עלולה להיות קטסטרופלית לניסיונות השחזור
 • יקר יחסית לאפליקציות אחרות בהתחשב במה שהוא מציע ותכונות רבות מרכזיות זמינות רק ברישיונות שלב 2 ("מקצועי") או גבוה יותר (למשל יצירת תמונת דיסק, שחזור נתונים מקבצים RAW, שחזור דיסק קשיח שאינו נעלה, וכו')

הכי מתאים ל

במבט ראשון, רוב תוכנות השחזור נתונים נראות דומות, אך לאפליקציות אלה יש תכונות ייחודיות שהופכות אותן למתאימות יותר למקרים שימוש מסוימים. במילים אחרות, אין "אפליקציית שחזור מושלמת שמתאימה לכולם" – תצטרכו לבחור אחת שמתאימה בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

כדי לעזור לכם, אנו ניתחנו את התכונות, היתרונות והמגבלות של Stellar Data Recovery. להלן התרחישים בהם אנו ממליצים על האפליקציה הזו ביותר:

 • מתחילים שמחפשים ממשק פשוט ונוח
 • סריקה של דיסקים שאינם RAW ואינם בעייתיים (למשל, ללא תחומים פגומים, טוענים כראוי וכדומה)
 • משתמשים שזקוקים (ומוכנים להוציא כסף) עבור כלים לשחזור ותיקון וידאו ותמונות; אנחנו יכולים להעיד שהם עובדים

ככל שיותר מזה מתאים לך, יותר טוב.

שחזור המון תמונות, הודות לתצוגת גלריה (שימו לב שחתימות קבצים נפוצות נתמכות אך ייתכן שתצטרכו להוסיף חתימות קבצים מותאמות אישית בהתאם לנתונים שלכם. גם הגבלות התצוגה המקדימה הן רק עד 100 מגה-בייט לקובץ)

תכונות שחזור נתונים של Stellar

הפרק הזה כולל את התכונות העיקריות של Stellar Data Recovery, יחד עם תיאורים קצרים לכל אחת. על אף שיש מקום לשיפור, התרשמנו מכך שהיישומון הזה כלל את הכלים שאנחנו מצפים למצוא בתוכנה מודרנית ופרימיומית לשחזור נתונים. הוא אף הציע כלים נוספים שאפליקציות אחרות לרוב לא מציעות.

 • תמיכה במגוון אמצעי אחסון – למעט דיסק המערכת שלהם, גרסאות ה-Mac וה-Windows של האפליקציה הזו יכולות לשחזר נתונים מכוננים קשיחים, כונני SSD, כרטיסי SD (וכרטיסי זיכרון נוספים), כונני USB ניידים, תקליטורים, ו-DVDs. שחזור נתונים למכשירים ניידים זמין באפליקציות נפרדות (עם רישיונות נפרדים).
 • 3 סוגי סריקה – סריקה עמוקה, סריקה מהירה, וסריקת חתימה כולן קיימות באפליקציה הזו. עם זאת, הסריקה לפי חתימה שלה היא הרבה יותר מעולה לעומת השאר.
 • תמיכה במערכות קבצים – גרסת ה-Windows של האפליקציה תומכת בשחזור ממערכות קבצים NTFS, FAT32, ו-ExAT, בעוד שגרסת ה-Mac תומכת בשחזור ממערכות קבצים HFS+ ו-APFS.
 • כלי דפדוף קבצים – המשתמשים יכולים לחפש קבצים מסוימים, לסנן נתונים לפי סוג, לדפדף בקבצים בתצוגת עץ, ולהציג תצוגה מוקדמת של סוגי קבצים נפוצים (עד גודל של 100MB בלבד).
 • שחזור RAID בסיסי – יכול לשחזר נתונים מ-RAID 1, 0, ו-JBOD.
  יצירת גיבוי תמונת דיסק ושיבוט דיסק – המשתמשים יכולים ליצור גיבויי תמונות של דיסקים או לשבט דיסקים שלמים לאמצעי אחסון אחר.
 • כלים לתיקון תמונות וסרטונים – רישיונות רמה 2 ו-3 מאפשרים למשתמשים לתקן תמונות וסרטונים פגומים (מצב המתרחש לעיתים קרובות במהלך ניסיונות שחזור)
 • S.M.A.R.T. – האפליקציה יכולה לבדוק את S.M.A.R.T. (טכנולוגיה לניתוח, מעקב ודיווח עצמי) רק בכוננים פנימיים.

עדכוני אפליקציה אחרונים

Stellar Data Recovery עודכן לגרסה 11.6.0, שהביאה שיפורים לתאימות הכללית שלו ולביצועי הסריקה. הנה העיקרים של השינויים האחרונים באפליקציה:

 • שיפור בתמיכת סוגי קבצים – התוכנה מזהה כעת מספר רב יותר של סוגי קבצים (271 פורמטים בתמונות, סרטונים, מסמכים, קבצי שמע, ועוד).
 • שיפור בתמיכת מערכות קבצים – נעשה שיפור בתמיכה בכל מערכות הקבצים המרכזיות: APFS ו-HFS+ (Mac), ExFAT, FAT32 ו-NTFS (Windows).
 • תיקון באגים – טופלו מקרים של קריסות והשחתות במהלך סריקות, וכן בעיות הקשורות לממשק המשתמש.
 • אופטימיזציה כללית – התוכנה עודכנה כדי לעבוד על מערכות ההפעלה החדשות ביותר ועל צ'יפי מעבדים.

תוצאות בדיקת שחזור נתונים מהחיים האמיתיים

הפרק הזה מספק כיסוי מלא של החוויה שלנו עם Stellar Data Recovery. להלן, אנו מדגימים את התקנת האפליקציה, הגדרת הסריקה, עיון בקבצים ששוחזרו, ושמירתם במקום מאובטח. בכל שלב, דאגנו לחקור כמה שיותר מתכונות האפליקציה הרלוונטיות למשתמש הממוצע.

בסוף פרק זה, טבלנו את תוצאות השחזור שלנו בהתבסס על הפעולת שחזור המדויקת שאנו מדגימים למטה. בדרך זו, אנו שואפים להראות לכם בדיוק מה לצפות כשאתם משתמשים ב-Stellar Data Recovery כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר אפשרית.

התקנה

אשף התקנה של Stellar Data Recovery

הורדה והתקנה של Stellar Data Recovery היו פשוטות כמו לחיצה על כפתור הורדה באתר הרשמי שלהם.

במק, ההתקנה מעט יותר מייגעת – במקום קישור ישיר להורדה באתר, הצוות שלח לנו אימייל עם קישור לדף אחר שבו נמצא הקובץ הניתן להורדה.

לאחר שהורדנו את ה-EXE או ה-DMG, תהליך ההתקנה עצמו היה פשוט מאוד. ב-Windows, קיבלנו ברכה מאשף התקנה מוכר במראהו. ב-Mac, התבקשנו להעתיק את האפליקציה לתיקיית היישומים.

לא זיהינו תוכנות זדוניות או אלמנטים זדוניים/מרמים במהלך תהליכי ההורדה וההתקנה. 👍

סריקה & שחזור

בחלק זה, נדגים את הניסיון המעשי שלנו לשחזר נתונים מכונן USB נייד באמצעות Stellar Data Recovery. בסופו של דבר, נטבל את התוצאות שלנו.

בחירת סוג קובץ & מקור

תפריט בחירת סוג הקובץ של Stellar Data Recovery

Stellar Data Recovery ביקש מאיתנו לבחור את סוגי הקבצים שאנו רוצים לשחזר ואת המכשיר ממנו אנו רוצים לשחזר אותם.

אנו מעריכים את היכולת לבחור סוגי נתונים כיוון שהיא מאפשרת לנו לתת עדיפות למידע מסוים (אם נדרש) ולקצר את זמן הסריקה. זה גם מאפשר לנו לחסוך בזמן ובמשאבים על ידי ביטול בחירת סוגי קבצים שאיננו זקוקים להם.

תפריט בחירת מקור שחזור נתונים של Stellar

שמנו לב שהיינו צריכים לאפשר במפורש את האפשרות סריקה עמוקה באמצעות טאגל בתחתית התפריט. אנו מעדיפים כלים שמשתמשים בכל זמני הסריקה באופן אוטומטי, אך זו בחירה שתלויה בעדיפויות המשתמש.

גלישה בקבצים ששוחזרו

רשימת הקבצים ששוחזרו על ידי Stellar Data Recovery במצב תצוגת עץ

Stellar Data Recovery סיפק תכונות מספיקות עבורנו כדי למיין, לארגן ולמצוא את קבצים האבודים שלנו בנוחות. הנה רשימה מהירה:

 • תצוגות מרובות – רשימה קלאסית, רשימת קבצים ורשימת מחוקים איפשרו לנו לארגן קבצים שנמצאו ותוכל לראות אותם כרשימה, סמלים (שימושי לתמונות וסרטונים), כעמודות, או עם זרימת כריכה.
 • כלי תצוגה מקדימה – יכולנו להקליק פעמיים על קובץ כדי להציג תצוגה מקדימה בחלון אחר.
 • שורת חיפוש – חיפשנו בנוחות קבצים ספציפיים על ידי הקלדת שם הקובץ שלהם או חלקים משם הקובץ בשורת החיפוש.

שמירת קבצים ששוחזרו

בחירת קובץ שחזור נתונים של Stellar

כל הקבצים נבחרים כברירת מחדל. היינו צריכים לבטל באופן ידני את בחירת הקבצים שלא רצינו לשחזר על ידי לחיצה על התיבות המסומנות לידם. למרבה המזל, יכולנו לבטל את הבחירה של תיקיות שלמות או סוגים מסוימים של קבצים באמצעות התצוגות השונות.

לחצנו על הכפתור "שחזור" בתחתית המסך שלנו ויכולנו לבחור בקלות מיקום לשמירת הקבצים ששוחזרו.

תוצאות השחזור

לשם הקשר, הכונן הנייד USB שסרקנו הכיל 9 קבצים שגודלם הכולל היה 270 מגה-בייטים. הם היו מורכבים מ-5 סרטונים ו-4 תמונות עם סיומות שונות. עם זאת, Stellar Data Recovery מצאה הרבה יותר מכך; תוכנת שחזור נתונים תנסה לשחזר הכל שהיא יכולה, כולל קבצים שהיו אחסון לפני שנים (לעיתים, עשורים) שלא נמחקו או נמחקו רק באופן חלקי.

הנה התוצאות המדויקות של ניסיון השחזור שהדגמנו לעיל:

פרמטר תוצאה
מספר הקבצים שנמצאו 3,999 (47 תיקיות)
גודל כולל של הנתונים שנמצאו 3.66 GB
זמן סריקה 25 דקות
גודל אמצעי אחסון 16 GB

תמחור

Stellar Data Recovery כולל שלוש רמות מנויים שונות וגרסת ניסיון חינם.
רבות מהתכונות המרשימות של Stellar Data Recovery זמינות רק לשכבות מסוימות, וניווט בדפי התמחור הרבים באתר הרשמי יכול להיות מעייף. כדי לעזור לך לבדוק את כל שכבות הרישוי במהירות רבה יותר, אספנו את כל פרטי התמחור של האפליקציה בטבלה שלהלן.

סוג רישיון תכונות חשובות מחיר בווינדוס מחיר במק
חינם סריקה ותצוגה מוקדמת ללא הגבלה, שחזור 1 ג'יגה-בייט בחינם, S.M.A.R.T חינם חינם
סטנדרטי הכל שבחינם, שחזור נתונים ללא הגבלה, תמיכה ב-BitLocker $39.99 לחודש, $49.99 לשנה, $99 לרישיון כל החיים $69.99 לשנה, $129 לרישיון כל החיים
מקצועי הכל שבסטנדרטי, שחזור מחיצות, שחזור תקליטורים/דיסקים, יצירת תמונת דיסק, שכפול דיסק $69.99 לחודש, $69.99 לשנה, $149 לרישיון כל החיים $89.99 לשנה, $149 לרישיון כל החיים
פרימיום הכל שבמקצועי, תיקון תמונות וסרטונים פגומים, חילוץ תמונות ממוזערות $79.99 לחודש, $99.99 לשנה, $199 לרישיון כל החיים $99.99 לשנה, $199 לרישיון כל החיים

Stellar Data Recovery לעומת מתחרים

דרך נהדרת לכך שמשתמשים יוכלו לשפוט באופן אובייקטיבי את ערכו של תוכנה היא להשוות אותה למתחרות הקרובים ביותר שלה. בטבלה למטה, אנו משווים את Stellar Data Recovery עם שלוש יישומי שחזור נתונים אחרים הדומים במוניטין ובבשלות השוק. הפרמטרים שלנו כוללים מחירון, יכולות ניסיון חינם, ואת התכונות הטובות ביותר שלהם.

תוכנת שחזור נתונים מחיר סוגי מנויים ניסיון חינם תכונות מובילות
Stellar Data Recovery $39 ~ $99.99 (Windows), $69.99 ~ $199 (Mac) חודשי (רק למערכת ההפעלה Windows), שנתי, רישיון כולל לכל החיים שחזור נתונים חינם של עד 1 GB סורק חתימות טוב, סוגי תצוגה שימושיים, כלים לתיקון תמונות ווידאו
Disk Drill $79.99 (רישיון משולב לשתי הגרסאות Windows ו-Mac) רישיון כולל לכל החיים שחזור נתונים חינם של עד 500 MB (רק למערכת ההפעלה Windows) ביצועים טובים של כל סוגי הסריקה, גרסת Mac יכולה לשחזר מכשירי iOS ו-Android, מתמודדת טוב מאוד עם תרחישים שונים של אובדן נתונים
EaseUS Data Recovery Wizard $69.95 ~ $149.95 (Windows), $89.95 ~ $169.95 (Mac) חודשי, שנתי, רישיון כולל לכל החיים שחזור נתונים חינם של עד 2 GB ממשק פשוט וידידותי למתחילים, ביצועים טובים בכללי
R-Studio $79.99 (Windows, Mac, ו-Linux) רישיון כולל לכל החיים שחזור נתונים חינם לא מוגבל אך רק עבור קבצים בגודל של עד 20 KB תמיכה מתקדמת במערכי RAID ושחזור דרך רשת, סריקה בעלת אפשרויות התאמה אישית רחבות, מגוון רחב של תכונות, מצוין לטכנאים

פסק דין

Stellar Data Recovery עושה הרבה דברים נכון – יש לו ממשק נחמד, מספק תכונות שחזור מספקות, ויש לו כלים ייחודיים שהופכים אותו לבולט מתוך אפליקציות אחרות.

בדרך כלל, חלק מהמתחרים שלו מספקים תמורה טובה יותר לכסף. עם זאת, זו בחירה יציבה מאוד לשחזור קבצים (במיוחד תמונות וסרטונים) שנמחקו בטעות או בעקבות פירמוט. כלי התיקון שלו אף יכולים להעניק למשתמשים סיכוי טוב יותר לשחזר קבצים שנכתבו חלקית מחדש.

עם זאת, משתמשים המתמודדים עם תרחישי אובדן נתונים מורכבים הרבה יותר (מערכת קבצים RAW, קרופציה חמורה וכדומה) יימצאו כי Stellar Data Recovery אינו מספק מענה.
בסך הכל, אנו חושבים ש-Stellar Data Recovery ראוי לחלק גדול מהמוניטין שלו, אך קיימות תחומים שבהם האפליקציה יכולה להשתמש בשיפורים משמעותיים.

Avatar photo
אלחנדרו הוא כותב טק שמתמחה בשחזור נתונים עצמי ותיקון מחשבים. יש לו ניסיון מעשי בתיקון מחשבים מעבודה חלקית בחנות של דודו כילד, שם היה מתחלף בין עבודות יד ושיעורי בית. היום, הוא ממשיך לעזור במסירות לאנשים לפתור את בעיות הטכנולוגיה שלהם דרך עבודתו ב-7data.
אושר על ידי
ניסיון של 12 שנים בפיתוח תוכנה, ניהול מסדי נתונים ותיקון חומרה.